WIELKI KONKURS „MISTRZ DEKARSTWA 2022” ORGANIZOWANY PRZEZ BLACHOTRAPEZ!

Ruszył wielki konkurs „Mistrz Dekarstwa 2022” organizowany przez Blachotrapez i trwać będzie trzy najbliższe miesiące. W tegorocznej edycji do wygrania Toyota Hilux! Konkurs skierowany jest do wszystkich Dekarzy, niezależnie od marki pokrycia dachowego, na którym pracuje. Zarejestruj się już dziś i zawalcz o nagrodę główną! „My już wygraliśmy, teraz czas na Ciebie” – tymi słowami do udziału zapraszają zwycięzcy poprzednich edycji konkursu „Mistrz Dekarstwa”. 

TOYOTA HILUX – GŁÓWNA NAGRODA MISTRZ DEKARSTWA 2022

Główna nagroda o jaką powalczą finaliści w starciu „na żywo” to legendarna Toyota Hilux! To, co trzeba o niej powiedzieć to: naprawdę robi wrażenie swoją wielkością! Samochód, który jako jedyny dotarł na biegun Północny – może być Twój!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE BLACHOTRAPEZ

Konkurs „Mistrz Dekarstwa 2022” trwa: od 8 sierpnia do 30 października, a Wielki Finał „na żywo” już w listopadzie. Weź udział w konkursie, pochwal się swoimi realizacjami i rywalizuj z innymi dekarzami o cenne nagrody! Jak to zrobić? 

  1. Zarejestruj się poprzez stronę www.mistrzdekarstwa.pl albo poprzez Messengera m.me/MistrzDekarstwa.
  2. Pochwal się swoimi realizacjami dachów – marka pokrycia dachowego nie ma znaczenia, każdy dekarz może wziąć udział w konkursie!
  3. Wypełnij opcjonalny quiz.
  4. Po zatwierdzeniu zgłoszenia zbieraj punkty – poprzez SMS, komentarze, udostępnienia czy reakcje!

ZMIERZ SIĘ W FINALE 

O cenne nagrody w Wielkim Finale „na żywo” będzie walczyć 6 dekarzy.

Zachęcamy do śledzenia oficjalnych mediów społecznościowych konkursu Mistrz Dekarstwa i strony internetowej www.mistrzdekarstwa.pl, tam znajduje się więcej szczegółów.  

Gdzie nas znaleźć?

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy posiada 15 oddziałów terenowych oraz biuro Zarządu, zlokalizowane w Warszawie.