MODUŁOWY PANEL DACHOWY FIT – NOWOŚĆ W OFERCIE BP2.EU

Firma BP2 zaprezentowała nowy modułowy panel dachowy i elewacyjny – FIT. Jest to produkt charakteryzujący się modułowością. Wykorzystanie przez markę BP2 technologii zamka zatrzaskowego pozwala uzyskać równie spektakularny efekt wizualny, jak w przypadku tradycyjnie felcowanego rąbka, nadając dachowi ponadczasowy wygląd. 

Dbałość o każdy szczegół oraz niezwykła precyzja wykonania wpływają korzystnie na jego estetykę a autorskie rozwiązania zastosowane w produkcie FIT znacznie wpływają na łatwość i szybkość montażu. Ergonomiczny sposób pakowania panelu gwarantuje bezpieczny transport i magazynowanie. FIT dostępny jest w dwóch standardowych długościach: 1080 mm i 2040 mm, co wpływa na obniżenie kosztów towarzyszących. Nowy produkt marki BP2 objęty został gwarancją a jej długość wynosi 55 lat na panele w powłoce HERCULIT [HC] i 30 lat w powłoce ULTIMAT [UTK].

Panele dachowe FIT wyposażone są w profilowanie wzdłużne MICRO RIB, co minimalizuje możliwość efektu falowania. EASY LINK to autorskie rozwiązanie polegające na wycięciu rogu arkusza dla uniknięcia nałożenia na siebie trzech warstw blachy w punkcie ich łączenia.  Z kolei zakończenie panelu rozwiązaniem BEND LOCK wraz z SEAL PROTECT umożliwia szczelne łączenie ze sobą pojedynczych arkuszy bez użycia widocznych wkrętów, zakłócających spójność połaci. 

Specyfikację techniczną produktu oraz instrukcje montażu znajdziesz na stronie www.fit.bp2.eu

Gdzie nas znaleźć?

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy posiada 15 oddziałów terenowych oraz biuro Zarządu, zlokalizowane w Warszawie.