Okno Designo R7

Roto Okna Dachowe wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów stale poszerza ofertę o produkty dopasowane do potrzeb zmieniającego się rynku. Tym razem Roto stworzyło produkt jakiego jeszcze nie było – okno Designo R7 w zestawie z fabrycznie zamontowaną markizą zewnętrzną Screen.

Latem markiza zapewni ochronę przed upałem, obniżając temperaturę dzięki tkaninie zatrzymującej energię słoneczną na zewnątrz oraz przepuszczającej nieoślepiające światło. Markiza charakteryzuje się łatwością obsługi dzięki mechanizmowi, który umożliwia w prosty sposób zwijanie i rozwijanie jej przy pomocy drążka, zapewniając efektywną ochronę przed upałem przez cały sezon. Zimą okno z systemem izolacji termicznej Termo-blok WD i pakietem 3-szybowym zadba o komfortową temperaturę na poddaszu. Designo R7 dodatkowo charakteryzuje się łatwą i lekką obsługą dzięki zastosowanym silnikom gazowym, a podwyższona oś obrotu zapewnia swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej.

Wybór okna z zamontowaną markizą to oszczędność czasu i kosztów, które trzeba by ponieść w przypadku instalacji akcesoriów już po zakupie i montażu okna dachowego w połaci dachu. 

Kolor oblachowania okna oraz markizy idealnie skomponuje się z każdą barwą pokrycia dach podkreślając jego wyjątkowy charakter i jakość wykonania. Zestaw okna z markizą Screen idealnie się sprawdzi w salonie czy w biurze, gdzie jest swobodny dostęp do okna oraz możliwość manualnej obsługi rolety. Wybierając taki zestaw mamy zagwarantowaną ochronę przed upałem na poddaszu oraz odpowiednią ilość światła do pracy czy relaksu.   

Okno R7 z zamontowaną markizą w zestawie to gwarancja:

– oszczędności kosztów i czasu, 

– maksymalnego komfortu mieszkania,  

– skutecznej ochrony poddasza o każdej porze roku.

Skorzystaj ze sprawdzonego systemu markizy zewnętrznej w połączeniu z oknem Roto i ciesz się swobodą i komfortem mieszkania na poddaszu.

Gdzie nas znaleźć?

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy posiada 15 oddziałów terenowych oraz biuro Zarządu, zlokalizowane w Warszawie.