Roof Expo 7-9 grudnia 2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w jednym z najciekawszych wydarzeń branżowych w Polsce – Targach Roof Expo , które odbędą się w dniach 7-9 grudnia 2023 roku w Nadarzynie przy Alei Katowickiej 62.

Wydarzenie to pozwoli być na bieżąco z trendami w branży dekarskiej. Wystawcy, wśród których będzie można znaleźć producentów pokryć dachowych, okien, więźby dachowej czy narzędzi dekarskich, podzielą się innowacjami, które mają zrewolucjonizować rynek.


Targi Roof Expo będą też doskonałą okazją do porównania i przeanalizowania dostępnych na polskim rynku ofert dedykowanych branży. Wydarzenie to stanowić będzie odpowiednią przestrzeń do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży dekarskiej rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii.

–> STREFA ZAWODÓW DEKARSKICH – MŁODZIEŻOWY MISTRZ DEKARSTWA

W trakcie targów rozegrana zostanie kolejna edycja zawodów skierowanych do młodych dekarzy. To doskonała okazja do wsparcia adeptów dekarstwa, którzy będą mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności i pasję.

–> STREFA RZEMIOSŁA

Przestrzeń rzemiosła będzie poświęcona sztuce dekarstwa oraz narzędziom, które umożliwiają osiągnięcie doskonałych efektów w tej dziedzinie. Pokazy prowadzone będą przez członków stowarzyszenia oraz ekspertów z innowacyjnym podejściem do tego zawodu.

–> STREFA KONFERENCYJNA

Przeprowadzimy szereg działań merytorycznych obejmujących: panele o charakterze konferencyjno– dyskusyjnym, konsultacje z największymi autorytetami branży dachowej, konferencje prasowe dla mediów branżowych.

Podsumowanie nowości roku 2023
Premiera najnowszych produktów wiodących producentów
Nowoczesne technologie w dekarstwie
Panele z poradami i cennymi wskazówkami dla małych i średnich przedsiębiorstw
a także wiele innych…

–> KRAJOWE ELIMINACJE DO IFD AWARD
Po raz pierwszy na targach Roof Expo zostaną zaprezentowane najbardziej spektakularne realizacje zgłoszone do krajowych eliminacji IFD Award. Konkurs ten nagradzać będzie wybitne standardy rzemiosła i bezpieczeństwa pracy. Oceny i wyboru najlepszych prac dokonywać będzie specjalnie powołana w tym celu komisja, ale i odwiedzający będą mogli oddać głos na swój ulubiony projekt. Wystawę będzie można oglądać przez cały okres trwania targów przy stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Więcej informacji już wkrótce…

Gdzie nas znaleźć?

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy posiada 15 oddziałów terenowych oraz biuro Zarządu, zlokalizowane w Warszawie.