Klimas Wkręt-Met – Mocni na pokolenia

DOŚWIADCZENIE I ROZWÓJ

Powstała w 1990 roku firma Klimas Wkręt-met jest największym w Polsce producentem zamocowań budowlanych. Misja i wizja firmy określa zarówno kierunek rozwoju jak i wartości jakimi kieruje się producent. Klimas Wkręt-met gwarantuje wysoką jakość swoich produktów dzięki wysoce rozwiniętej linii technologicznej oraz szczegółowym testom jakim poddawane są produkty. Szeroka gama produktów sprawia, że firma dociera ze swoją ofertą do wszystkich segmentów rynku budowlanego. Doskonałe zaplecze produkcyjne w postaci 4 nowoczesnych zakładów pozwala na sprawną i szybką dystrybucję produktów na całym świecie. Obecnie produkty Klimas Wkręt-mer trafiają do ponad 65 krajów, a ciągły rozwój wpisany w DNA firmy prowadzi ją na kolejne odległe rynki.

GWARANCJA JAKOŚCI

Klimas Wkręt-met posiada najbardziej zaawansowane linie technologiczne w Europie a wytwarzane przez nie produkty są synonimem najwyższej jakości zamocowań budowlanych. Jako lider branży w Polsce, firma prowadzi aktywny dialog ze swoimi partnerami biznesowymi i nie ustaje w poszerzaniu swojej oferty. Dzięki zespołowi wysokiej klasy specjalistów produkty są modyfikowane przez wprowadzanie nowatorskich rozwiązań ułatwiających montaż i podnoszących efektywność prac. Nowoczesne laboratorium umożliwia opracowanie nowości oraz stałą kontrolę jakości produktów.

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA

Ciekawą grupą produktów z oferty Klimas Wkręt-met są wkręty i łączniki do konstrukcji drewnianych. Pracując nad stałym uatrakcyjnianiem zamocowań wprowadzono w nich autorskie rozwiązanie w postaci końcówki frezującej, która znacząco wpływa na czas wykonywanych prac, skracając go nawet o 40%. Wkręty do konstrukcji drewnianych posiadają podwójny gwint na szpicu, który umożliwia „złapanie” drewna już na pierwszym etapie wkręcania. Ta cecha jest ważna podczas prowadzenia prac w trudnodostępnych miejscach. Łatwe przebijanie się przez włókna drewna zapewniają dodatkowe karby tnące, umożlwiające aplikację wkręta bez uprzedniego nawiercania nawet przy większej średnicy produktu. 20% redukcję oporu podczas wkręcania gwarantuje również specjalna powłoka woskowa, co nie tylko redukuje czas pracy ale pozwala na oszczędność baterii wkrętarki.

Przystępując do prac, których kluczowymi są wiedza, doświadczenie oraz niezawodność, warto korzystać ze sprawdzonych dostawców. Tylko dzięki najlepszym produktom możemy zapewnić użytkownikom wieloletni komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Wybierając produkty Klimas Wkręt-met otrzymujesz jakość MOCNĄ NA POKOLENIA.

Gdzie nas znaleźć?

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy posiada 15 oddziałów terenowych oraz biuro Zarządu, zlokalizowane w Warszawie.