23 Ogólnopolski Dzień Dekarza

Ogólnopolski Dzień Dekarza to wydarzenie z wieloletnią tradycją, które organizowane jest przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy już od 1999 r. Co roku odbywa się ono w innym Oddziale PSD, aby umożliwić dekarzom z całej Polski nawiązanie nowych kontaktów, relacji biznesowych, a także przybliżyć nieco kulturę danego regionu. To jedyna taka okazja gdzie w swobodnej, rodzinnej atmosferze najlepsi rzemieślnicy z całego kraju spotykają się z przedstawicielami firm producenckich, aby wymienić poglądy, doświadczenia, poznać nowe produkty, a także zintegrować się ze środowiskiem branżowym.

Wydarzenie to ma dla nas szczególne znaczenie gdyż jako największa w Polsce społeczność dekarska zrzeszona w ramach jednej organizacji nad wyraz mocno cenimy sobie możliwość bezpośrednich spotkań i rozmowy.

Jak co roku obchody Ogólnopolskiego Dnia Dekarza zostały podzielone na część piknikową z plenerową strefą wystawcy oraz wieczorne spotkanie branżowe.

Plenerowa Strefa Wystawcy:
Służyć będzie nie tylko promocji zawodu dekarza w regionie, ale również prezentacji najnowszych technologii proponowanych przez renomowanych producentów. Obejmować ona będzie zarówno pokazy sztuki dekarskiej, testy produktów, prezentacje nowości czy też konkursy z nagrodami jak i zapewni przestrzeń do rozmów, integracji i wspólnego spędzenia czasu w swobodnej atmosferze pikniku.

Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
Czas trwania: 10:00 – 16:00


Wieczorne spotkanie branżowe:
Ogólnopolska Gala Dekarska jest zwieńczeniem ostatniego roku współpracy między dekarzami, a także producentami. Jest nam niezmiernie miło, że co roku tak duże grono rzemieślników, ekspertów, przedstawicieli firm i przyjaciół świętuje razem z nami ten wyjątkowy czas. Wierzymy, że ta niepowtarzalna okazja sprzyjać będzie nawiązywaniu cennych kontaktów, zacieśnieniu relacji, a także kontynuacji rozmów zainicjowanych w trakcie pikniku.

Miejsce: Karczma na Woli – Biłgoraj
Godzina rozpoczęcia: 19:00

Informacje dodatkowe:

–> Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: a.molas@dekarz.com.pl lub m.malinska@dekarz.com.pl

–> Termin przesyłania zgłoszeń mija 30.06.2023 roku

–> Bezpłatny udział w pikniku dla dzieci do lat 10.

–> Gala Dekarska przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy nie zapewnia opieki nad dziećmi zarówno w trakcie Gali jak i pikniku dekarskiego.

Dane do przelewu bankowego:

POLSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY

KWOTA: (ZGODNIE Z WYBRANYM PAKIETEM)

NUMER KONTA: 24 1020 1055 0000 9802 0142 1841

W tytule przelewu prosimy wpisać: Dzień Dekarza 2023, Imię i Nazwisko

Gdzie nas znaleźć?

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy posiada 15 oddziałów terenowych oraz biuro Zarządu, zlokalizowane w Warszawie.