Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
Zrzeszenie Dekarzy

PRACA ZA GRANICĄ

Dekarz / Blacharz – praca w Norwegii

Szukasz pracy za granicą? Chcesz zdobyć nowe doświadczenia i wrócić do kraju? Napisz do Nas!

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy we współpracy z Agencjami Pośrednictwa Pracy w Norwegii i w Niemczech pomaga znaleźć zatrudnienie stałe i tymczasowe dekarzom /blacharzom/cieślom z Polski.

Głównie poszukujemy pracowników, których zakres obowiązków obejmuje:

– prace na zewnątrz budynków mieszkalnych , przemysłowych
– montaż i wymiana pokryć dachowych
– montaż rynien
-znajomość różnych rodzajów dachów
– inne typowe prace dekarskie/blacharskie

W ramach oferty agencje pośrednictwa pracy oferują:

– zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego lub norweskiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich i norweskich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie + diety
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– możliwość rozwoju zawodowego

Głównymi wymaganiami są:

– znajomość języka niemieckiego lub norweskiego  co najmniej w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny!)
– prawo jazdy kat. B
– wykształcenie kierunkowe, min. Zawodowe
– doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim, norweskim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

e-mail: dekarz@dekarz.com.pl

tel: 503 123 908