Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
Zrzeszenie Dekarzy

Nowy wymiar dachu Isola Powertekk Tyri

Pwertekk_Tyri_cedar_brown_miniPrzez stulecia tradycyjne dachy kryte drewnianym gontem zdominowały krajobraz Alp. Naturalne różnice w wielkościach tych gontów zwanych szkudłami stworzyły niepowtarzalny wygląd dachu. Firmie Isola udało się połączyć tę tradycyjną trójwymiarową formę, rustykalność i urzekającą strukturę z najnowocześniejszą technologią dachówek metalowych z granulatem skalnym. W ten sposób zrodził się Powertekk Tyri, wyjątkowy dach w światowej skali.
Dachówki Isola Powertekk Tyri są produkowane z najwyższej jakości stali cynkowanej ogniowo o zwiększonej plastyczności. Rdzeń o grubości 0.5 mm i wyrazisty profil tworzą najsolidniejszy dach spośród wszystkich w estetyce
gontów drewnianych. W przeciwieństwie do naturalnych gontów Powertekk Tyri nie wymaga konserwacji i ma certyfikowaną odporność ogniową klasy BROOF (t1).
Isola Powertekk Tyri został opracowany w surowym norweskim klimacie i testowany w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Z tego powodu Isola gwarantuje 30 lat bezpiecznego użytkowania i ochrony przed korozją. Isola Powertekk Tyri jest już dostępny w barwie cedrowej brązowej i czarnej smołowej.

 

Więcej informacji na www.isola.pl i w autoryzowanych punktach sprzedaży.