Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
Zrzeszenie Dekarzy

Nasz Dekarz

“Nasz Dekarz”  to dwumiesięcznik branżowy wydawany przez Wydawnictwo Blue Dot Media pod nadzorem merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy od prawie 11 lat. W roku 2010 przeprowadziliśmy pierwsze zmiany w tytułu, zmieniając tym samym  format gazety i oprawę graficzną wydania. Jedyne co pozostało bez zmian to merytoryka, w tworzeniu której nieprzerwanie udział biorą wybitni specjaliści z branży dachowej – dekarze zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy.
Magazyn zawiera nowości i aktualności z branży, porady prawne dla dekarzy, regularne relacje z największych wydarzeń branżowych, w których udział bierze min. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy i Producenci materiałów dachowych – Partnerzy PSD.
Wśród relacjonowanych wydarzeń znajdują się Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, Targi Budowlane, Konferencje i szkolenia branżowe. Magazyn skierowany jest do wykonawców pokryć dachowych i konstrukcji drewnianych, którzy szukają autentycznych informacji z branży, nowości produktowych i technologicznych, porad w montażu i zastosowaniu produktów dostępnych na lokalnym rynku, a wszystko przygotowane przez dekarzy dla dekarzy. Obecnie Nasz tytuł wydawany jest w nakładzie 4000 egz. Dystrybuowany wśród wszystkich członków zwyczajnych Stowarzyszenia, prenumeratorów, dystrybutorów materiałów dachowych i producentów. Gazeta od czerwca 2014 roku dociera również do architektów na terenie całego kraju a to dopiero początek Naszej pracy nad dystrybucją tytułu. W roku 2015, redakcja planuje wprowadzić kolportaż dwumiesięcznika w składach dachowych na terenie całego kraju. Jeśli chcesz aby tytuł “Nasz Dekarz” regularnie trafiał również do Ciebie, wystarczy że zamówisz bezpłatną prenumeratę. To proste! Zamówienie prześlij na adres  redakcja@dekarz.com.pl lub dekarz@dekarz.com.pl
Zapraszamy również do współpracy producentów materiałów dachowych i akcesoriów, którzy chcą dotrzeć bezpośrednio do wykonawców i dystrybutorów materiałów dachowych.