Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
Zrzeszenie Dekarzy

Dach nie z tej ziemi

Uczyń z dachu gwiazdę obiektywu! Trwa wakacyjny KONKURS „Dach nie z tej ziemi”.

 

Sezon wakacyjno-podróżniczy w pełni! Odkrywając nowe miejsca w Polsce, czy setki kilometrów od rodzinnego domu, otwierasz oczy na wszystko, co inne – nietuzinkowe, zabawne, karykaturalne i majestatyczne. I z całą pewnością nieraz gwiazdą twojego obiektywu był niezwykły budynek i jego zadaszenie. Jeśli masz oko do dostrzegania ciekawostek i detali, kochasz kreatywność i architekturę – zrób zdjęcie, opisz je, wyślij i wystartuj w biegu po trofea – ze smartfonem w roli głównej! Konkurs „Dach nie z tej ziemi!” trwa do 31 sierpnia.

 

Smartfon – tylko tyle potrzebujesz, aby wystartować w konkursie „Dach nie z tej ziemi!”, który po raz drugi zorganizował portal www.superdekarz.pl przy wsparciu firmy BRAAS, producenta wysokiej jakości systemów dachowych, oraz Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Co może być pretekstem do zdjęcia? Każde zadaszenie, które przykuje Twoją uwagę ze względu na niezwykły urok, kunszt pracy dekarskiej, wizję architekta czy idealne (lub kontrastujące) otoczenie.

Konkurs potrwa do 31 sierpnia. W tym czasie uczestnik może zgłosić fotografie, które należy przesłać na adres mailowy redakcja@superdekarz.com z argumentacją, dlaczego właśnie zaprezentowany dach zasługuje na określenie „dachu nie z tej ziemi”, oraz informacją, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Podczas zgłoszenia należy zadecydować, w jakiej kategorii startujemy: KUNSZT, HUMOR/WIZJA czy HARMONIA?

Przy końcowej ocenie zdjęć będzie brana pod uwagę kreatywność oraz oryginalność fotografii, a także spostrzegawczość autora zdjęć. Na połowę oceny wpłynie treść komentarza  – argumentacja wyboru wybranego obiektu.

Najciekawsze propozycje będą na bieżąco publikowane na portalu www.superdekarz.pl. Z końcem sierpnia zdjęcia nadesłane w tym miesiącu zostaną zaprezentowane na fanpejdżu https://www.facebook.com/superdekarz?ref=hl, gdzie będzie można każde z nich skomentować i pomóc komisji konkursowej w wyborze zwycięzcy kategorii ZDJĘCIE SIERPNIA, dla którego przygotowano nagrodę książkową. Wszystkie fotografie zgłoszone w lipcu i sierpniu zostaną ocenione w swoich kategoriach, a jury ogłosi wyniki konkursu po 10.09.2016 r. W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest autorem zdjęcia. Dodatkowe nagrody od marki BRAAS czekają na Certyfikowanych Dekarzy BRAAS oraz uczestników programu branżowego SUPERDEKARZ.

Szczegóły konkursu „Dach nie z tej ziemi!” – edycja 2016, wraz z regulaminem, dostępne są na www.superdekarz.pl.

 

Kontakt :

Alicja Zakrzewska, Fama PR / Redakcja SUPERDEKARZ.pl

Email: redakcja@superdekarz.pl,  superdekarz0@gmail.com

Tel. +48 605 73 46 38

konkurs_fb

_MG_0160